10590. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
40 000 HUF
0 HUF
Záhonyi Géza (1889 - ?): Falurészlet (falu lombok között), 1938. Olaj, fa, jelzett, hátoldalán Nemzeti Szalon Őszi tárlat raglapjával. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×33 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk