10557. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
15
0 HUF
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Petőfi Pápán, 1842. május. Rézkarc, papír, jelzett, hártyapapírral, a lapon gyűrődésekkel, 20x29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb