10516. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Szőnyi István (1894-1928): Dunakanyar (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 19,5×28,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk