10465. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
0 HUF
Spányik Kornél (1858-1943): Tanulmányrajz, 1879. Ceruza, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett, sérült keretben. 27,5×18,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk