Pohárnok Zoltán (1905-1976): Ülő női akt. Rézkarc, papír, jelzett. Hát... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Poharnok-Zoltan-1905-1976-Ulo-noi-akt-Rezkarc-papir-jelzett-Hatoldalan-a-muvesz-bC3~II2789203
2789203
10406
433
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Pohárnok Zoltán (1905-1976): Ülő női akt. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 18x14 cm
: ekb