Nyergesi János (1895-1982): Színekben pompázó utca. Akvarell, papír, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nyergesi-Janos-1895-1982-Szinekben-pompazo-utca-Akvarell-papir-jelzett-Uvegezett-fakere~II2772720
2772720
10379
433
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Nyergesi János (1895-1982): Színekben pompázó utca. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22,5x31 cm
: pk