10353. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Molnár Iscsu István (1947- ): Meseszünet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (X/XV), saját kezű ajándékozási sorokkal, a lap széle sérült, 29,5x24 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert