65 000 HUF
175,68 EUR, 191,18 USD
Ludvig Dániel (1981-): Akt (férfi). Olaj, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×40 cm / oil on canvas, signed, with autograph descritipon on the reverse, framed