10321. 433. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF
23
0 HUF
Láng Rudolf (1904-1991). Vadászat. Rézkarc, papír, jelzett, kissé sérült (törésnyomokkal), kissé foltos, üvegezett fakeretben, 19×29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk