Kiss Alajos (1857-1929): Női portré. Olaj, fémlemez. Jelezve jobbra le... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kiss-Alajos-1857-1929-Noi-portre-Olaj-femlemez-Jelezve-jobbra-lent-Kisse-serult-54x45-~II2797272
2797272
10246
433
48000
Beschreibung: Kiss Alajos (1857-1929): Női portré. Olaj, fémlemez. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült. 54x45 cm
: pk