Káldor László (1905-1963): Törpés reklámterv, akvarell, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kaldor-Laszlo-1905-1963-Torpes-reklamterv-akvarell-papir-jelzett-24x16-cm~II2800745
2800745
10229
433
Beschreibung: Káldor László (1905-1963): Törpés reklámterv, akvarell, papír, jelzett, 24x16 cm
: scanner