Csanits Nándor (?-?), működött a XX. sz. első felében: Wartburg vára.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csanits-Nandor-mukodott-a-XX-sz-elso-feleben-Wartburg-vara-Akvarell-papir-14x8-~II2795593
2795593
10079
433
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Csanits Nándor (?-?), működött a XX. sz. első felében: Wartburg vára. Akvarell, papír, 14x8,8 cm
: hsz