4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Révész Kornél (1885-1944): "365 szerencsés napot kívánok!" (Újévi üdvözlet, 1937). Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán pecséttel, 13x9,5 cm