cca 1914-18 Hadiárvák ünnepélye, vintage keményhátú fotó, rajta az Erd... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/433/kategorien~Fotografie/Foto~500022/cca-1914-18-Hadiarvak-unnepelye-vintage-kemenyhatu-foto-rajta-az-Erdelyi-Partfogo-Egyle~II2790048
2790048
14435
433
Photo
Beschreibung: cca 1914-18 Hadiárvák ünnepélye, vintage keményhátú fotó, rajta az Erdélyi Pártfogó Egylet, Kolozsvár és a Magyar Orsz. Vöröskereszt Egylet Kolozsvári Fiókja bélyegzőivel, kissé sérült, 12×17 cm
: ekb