3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Borsos István: A pozsonyi rendkÃvüli törvényszék és a gályarabok története (1674-1676.) Szentgotthárd, 1911., Wellisch Béla, 79+1 p. Egészvászon-kötés, az elülsÅ‘ borÃtón papÃrborÃtóval, kopott, foltos borÃtóval.