17357.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Vajda János költeményei. Bp., 1910., Franklin, Második kiadás. Korabeli átkötött aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.