Wallendorf gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Wallendorf-gyertyatarto-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopott-m12cm~II2552536
2552536
11523
432
Beschreibung: Wallendorf gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m:12cm
: karap_norbert