Retró német reggeliző szett (tányér, csésze és alj), barna színben. Ma... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Retro-nemet-reggelizo-szett-tanyer-csesze-es-alj-barna-szinben-Matricas-jelzett-mini~II2779849
2779849
11575
432
Beschreibung: Retró német reggeliző szett (tányér, csésze és alj), barna színben. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 10 - 19 cm
: nagy_andras