11507. 432. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Max Roesler, Rodach, virágmotívumos, német fajansz kínálótál, jelzett, 1900 körül, mázrepedésekkel, kis kopásnyomokkal, d: 31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras