11293. 432. Gelaufene Fernauktion Porzellan
12 000 HUF
0 HUF
Hollóházi fekete-fehér retró design kávés, mokkás készlet. Hatszemélyes (kiöntő, cukortartó, tejszínkiöntő, 6 db csésze, 7 db alj). Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras