Hollóházi bonbonier, Jurcsák László terve, sérült, jelzett, d: 18 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-bonbonier-Jurcsak-Laszlo-terve-serult-jelzett-d-18-cm~II2761064
2761064
11509
432
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Hollóházi bonbonier, Jurcsák László terve, sérült, jelzett, d: 18 cm
: nagy_andras