Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, ko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Apponyi-mintas-porcelan-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-kopott-rozsan-lepattansa-~II2788553
2788553
11357
432
Beschreibung: Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopott, rózsán lepattansá d: 7,5 cm
: karap_norbert