Herendi 1946 porcelán Viktória mintás mokkás csésze alj, kézzel festet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-1946-porcelan-Viktoria-mintas-mokkas-csesze-alj-kezzel-festett-jelzett-mazrepedes~II2761497
2761497
11354
432
Beschreibung: Herendi 1946 porcelán Viktória mintás mokkás csésze alj, kézzel festett, jelzett, mázrepedéssel, kopott!!, m: 10,5 cm