Gránit Warhanek C. Budapest felirattal dombornyomott fajansz bögre. Ké... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Granit-Warhanek-C-Budapest-felirattal-dombornyomott-fajansz-bogre-Kezzel-festett-jelzett-kopo~II2765608
2765608
11463
432
5500
Rufpreis:
5 500 HUF 14,86 EUR , 16,18 USD
Beschreibung: Gránit Warhanek C. Budapest felirattal dombornyomott fajansz bögre. Kézzel festett, jelzett, kopott 11 cm
: nagy_andras