4 db népi mintás kerámia fali dísztányér, kézzel festett, jelzett, kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/4-db-nepi-mintas-keramia-fali-disztanyer-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-mazh~II2783612
2783612
11196
432
Art-ceramics
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: 4 db népi mintás kerámia fali dísztányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázhajszálrepedésekkel, d: 15 cm
: nagy_andras