3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
3 db népi mintás fali dísztányér (Hollóháza, Bélapátfalva). Mázas kerámia, egy jelzett, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 14,5 cm és 24 cm