Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" bronz emlékérem (55,5mm) T:1-,2 patina / Hungary 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" bronze commemorative medallion. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (55,5mm) C:AU,XF patina
HP 2315.