Edvi Illés György (1911-?) DN "Liszt Ferenc 1811-1886" bronz emlékplak... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~1500009/Edvi-Illes-Gyorgy-1911-DN-Liszt-Ferenc-1811-1886-bronz-emlekplakett-195x140mm-koranak-m~II2774290
2774290
31568
432
26000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Edvi Illés György (1911-?) DN "Liszt Ferenc 1811-1886" bronz emlékplakett (195x140mm), korának megfelelő állapotú, sérült fakeretben T:2 patina
: pk