Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 87

32056.

Rufpreis:
1 000 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) DN Balogh Károly 1895-1973 egyoldalas, öntött bronz plakett (84mm) T:1-
32057.

Borsos Miklós (1906-1990) DN "Balogh Károly 1895-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett (84mm) T:1-

Rufpreis:
5 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. Doctor Bánhidy Ferenc, az orvostudományok kandidátusa egyoldalas öntött bronz emlékérem, peremen számozással (65mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1974. Dr. Ferenc Bánhidy, Candidate of Medicine one-sided cast bronze commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, small edge error
32058.

Rufpreis:
5 000 HUF
Edvi Illés György (1911-?) 1939. PROF. VEREBÉLY TIBOR 1914-1939 MEDICINA ARS DIVINA, MEDICUS HOMO CADUCUS egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1- patina, kis ph /  Hungary 1939. PROF. TIBOR VEREBÉLY 1914-1939 MEDICINA ARS DIVINA, MEDICUS HOMO CADUCUS one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:AU patina, small edge error HPII 714.
32059.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Edvi Illés György (1911-1991) 1941. 15 éves professzorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek atyja egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph /  Hungary 1941. In memory of his 15 years of professorship. Prof. Elemér Atzél, Father of Hungarian Pharmacists one-sided Br commemorative medallion. Sign.:György Edvi Illés (1911-1991) (60mm) C:XF patina, small edge error
32060.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Edvi Illés György (1911-1949) 1948. Mansfeld György egyetemi tanárságának harmincadik évfordulójára kétoldalas bronz emlékérem (65 mm) T:2-
32061.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
E. Lakatos Aranka (1952-) DN Kenézy Gyula Megyei Kórház, Debrecen -Traumatológiai Osztály angol nyelvű, kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- patina
32062.

E. Lakatos Aranka (1952-) DN "Kenézy Gyula Megyei Kórház, Debrecen -Traumatológiai Osztály" angol nyelvű, kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- patina

Rufpreis:
1 400 HUF
E. Lakatos Aranka (1952-) 75 éves a Magyar Gyermekorvosok Társasága kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 kis karc
32063.

E. Lakatos Aranka (1952-) "75 éves a Magyar Gyermekorvosok Társasága" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 kis karc

Rufpreis:
1 400 HUF
E. Lakatos Aranka (1952-) DN Gyermekgyógyászati Osztály - Debreceni Orvostudományi Egyetem / Magyar Gyermekgyógyászati Egyesület angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 ph, pár karc
32064.

Rufpreis:
1 400 HUF
32065.

Rufpreis:
3 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1986. Dr. Obál Ferenc / 1945 Marosvásárhely - Szeged 1986 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- kis patina
32066.

Rufpreis:
5 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1990. 20 éves a Magyar Látszerész-Optikus Szövetség 1970-1990 / VI. Nemzetközi Látszerész Kongresszus kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
32067.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "20 éves a Magyar Látszerész-Optikus Szövetség 1970-1990 / VI. Nemzetközi Látszerész Kongresszus" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF