Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 347

Antal Károly (1909-) 1940. Budapest Sport Egyesület kétoldalas bronz díjérem 1940 gravírozással (59mm) T:2 kis ph.
32143.

Rufpreis:
3 000 HUF
Arató Gyula (1889-1969) 1944. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége ezüstözött fém díjérem szalagon, hátoldalán Orsz. Férfi Bajn. II. oszt. 1944. I.. (45mm) T:2
32144.

Rufpreis:
1 800 HUF
Bakonyi Sándor (1892-1937) 1931. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 3db bronz díjérem (ebből 2db ezüstözött). Az egyik ezüstözött darab Ludvig gyártói jelzéssel, gravírozás nélkül, a másik 2db Arkanzas BPest gyártói jelzéssel és gravírozással (38mm) T:2 patina
32145.

Bakonyi Sándor (1892-1937) 1931. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete" 3db bronz díjérem (ebből 2db ezüstözött). Az egyik ezüstözött darab "Ludvig" gyártói jelzéssel, gravírozás nélkül, a másik 2db "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel és gravírozással (38mm) T:2 patina

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Bakonyi Sándor (1892-1937) 1936. Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / KIZ. Férfi Egyes 1936. I. jelzett Ag plakett márvány alapzaton, Ludvig gyártói jelzéssel, hátoldalán Ludvig Éremverő pecséttel (105x70mm) T:2 patina, ph
32146.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bánáti Schwerák József (1897-1951) 1941. Soproni Torna Egyesület 75 éves jubileuma kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- Hungary 1941. The 75th Anniversary of the Sopron Gymnastics Association two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: József Bánáti Schwerák (40mm) C:AU
32147.

Bánáti Schwerák József (1897-1951) 1941. "Soproni Torna Egyesület 75 éves jubileuma" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- Hungary 1941. "The 75th Anniversary of the Sopron Gymnastics Association" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: József Bánáti Schwerák (40mm) C:AU

Rufpreis:
4 000 HUF
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1900. Budapesti Korcsolyázó Egylet egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1- patina
32148.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1900. "Budapesti Korcsolyázó Egylet" egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1- patina

Rufpreis:
5 000 HUF
26
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) / Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1915. Budapesti Korcsolyázó Egylet - alakult 1869 / Jéghoki mérkőzés díja Fe díjérem (40mm) T:1- patina
32149.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) / Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1915. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - alakult 1869 / Jéghoki mérkőzés díja" Fe díjérem (40mm) T:1- patina

Rufpreis:
1 600 HUF
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1933. Magyar Korcsolyázó Szövetség - Alakult 1908 jelzetlen Ag emlékérem, BERÁN N BPEST és BN jelzésekkel, hátlapon 1908-1933 gravírozással (22,73g/40mm) T:1- kis ph.
32150.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1933. "Magyar Korcsolyázó Szövetség - Alakult 1908" jelzetlen Ag emlékérem, "BERÁN N BPEST" és "BN" jelzésekkel, hátlapon "1908-1933" gravírozással (22,73g/40mm) T:1- kis ph.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Berán Nándor (1889-1965) 1938. Magyar Bridge Szövetség bronz és ezüstözött bronz plakett (2xklf), egyik hátoldalán gravírozással (46x61mm) T:1-
32151.

Berán Nándor (1889-1965) 1938. "Magyar Bridge Szövetség" bronz és ezüstözött bronz plakett (2xklf), egyik hátoldalán gravírozással (46x61mm) T:1-

Rufpreis:
2 400 HUF
Berán Nándor (1889-1965) 1939-1950. Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete 4db kétoldalas bronz és Zn sportérem tétel, hátoldalán mindegyik gravírozva (45mm) T:1-,2
32152.

Rufpreis:
4 000 HUF
Berán Nándor (1889-1965) 1941. Olasz-magyar atlétikai viadal bronz emlékérem a két ország zománcozott zászlajával, hátoldalán Budapest 1941. VIII. 9-10. gravírozással és Budapest, Döbrentei u. 2. gyártói jelzéssel, eredeti tokban, tok belsejében Berán Nándor iparművész Budapest I. Döbrentei u. 2. bélyegzéssel (45mm) T:1,1-
32153.

Berán Nándor (1889-1965) 1941. "Olasz-magyar atlétikai viadal" bronz emlékérem a két ország zománcozott zászlajával, hátoldalán "Budapest 1941. VIII. 9-10." gravírozással és "Budapest, Döbrentei u. 2." gyártói jelzéssel, eredeti tokban, tok belsejében "Berán Nándor iparművész Budapest I. Döbrentei u. 2." bélyegzéssel (45mm) T:1,1-

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Berán Nándor (1889-1965) 1941. Hegyi Szent Bernát - Vándordijjas Siverseny Al díjérem, hátoldalán Berán N BPest gyártói jelzéssel (43mm) T:1-
32154.

Berán Nándor (1889-1965) 1941. "Hegyi Szent Bernát - Vándordijjas Siverseny" Al díjérem, hátoldalán "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (43mm) T:1-

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF