Uhren

Zahl der Lose: 88

Rolex Datejust 36 16013 típusú férfi karóra, 1987. d: 36mm. (Au/18k) arany lünettával, arany római számos fehér számlappal. (Au/18k) sárgaarany/ acél Jubilé szíjjal.Erdeti Rolex garancia papírral, Jubilé szíjhoz tartozó két extra láncszemmel, Rolex díszdobozban, papír boxban (box más típushoz való), jó állapotban (8/10).
12212.

Gelöscht
12213.

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
Arany (Au/18k) Melox női zsebóra, zománcozással, római számlappal, mechanikus szerkezettel, működik, d: 27mm, bruttó: 19,7g / Gold 18 ct womans pocket watch with enameled dial. Mechanic works
12214.

Arany (Au/18k) Melox női zsebóra, zománcozással, római számlappal, mechanikus szerkezettel, működik, d: 27mm, bruttó: 19,7g / Gold 18 ct woman's pocket watch with enameled dial. Mechanic works

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
14K arany (Au) dupla arany fedeles zsebóra. Chaton rugós szerkezet Nem működik. d: 49 mm br 75 g, Jelzett, üveg nélkül
12215.

Rufpreis:
360 000 HUF
972,97
1 058,82
Girard Perregaux Gyromatic 39 köves kézi felhúzós karóra, 20 mikronos aranyozással, férfi karóra eredeti dobozában. Működő, jó állapotban d:34 mm
12216.

Rufpreis:
240 000 HUF
648,65
705,88
Arany (Au/14k) tokos Omega 1939 körül, mechanikus, férfi karóra, barna bőrszíjjal, működik. d:36mm (korának megfelelő állapotban). Jelzett. Mesterjegy: ML. Széria szám: 9212355.
12217.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Spindlis ezüst (Ag) tokos zsebóra XIX. sz. első fele. Hibátlan zománc számlappal, kulccsal, működő, jó állapotban d: 45 mm
12218.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Cortebert 18 K arany karóra, kis korrodáció a számlapon, kézi felhúzós, bőr szíjjal 28x29 mm
12219.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
3 db asztali óra, vegyes állapotban, d: 8,5 cm
12220.

Rufpreis:
4 000 HUF
Régi zenélő utazó óra sérülésekkel, nem jár, m: 15 cm
12221.

Rufpreis:
8 000 HUF
Számos falióra inga, ütőszerkezet egyéb óra alkatrész
12222.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Régi vekker, nincs kipróbálva. M: 19 cm
12223.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF