12130.
432. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Fritz Kochendörfer (1871-1942): "Fiatal lány mellszobra". Alabástrom, márvány talapzaton, oldalán jelzett, München 1890 körül. Korának megfelelő kopásokkal, egy két apró lepattanással. m:24cm