12177.
432. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Bonaparte Napóleon büsztje, kerámia, festett, jelzett, kopásokkal, m: 34 cm