13049.
432. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Antik intarziás, oszlopokkal díszített üvegezett fa képkeret, Hermann Koch (1856-1939) festménye után készült, sakkjátékot ábrázoló kromolitográfiával. Keret kisebb felületi sérülésekkel. Belső méret: 59x84 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!