2 400 HUF
1927 The Literary Digest Atlas of the World and Gazetteer. New York - London, 1927, Funk & Wagnalls Co., 192 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, laza fűzéssel.