Choki Eishosai (ukiyo-e művész: Nakai Kan Izutsuban és a Fuseyaq gésa az Ogiyában. XX. századi reprodukciós fametszet, papír. Üvegezett keretben. Jelzett a nyomaton. 36x24cm