Vaszary jelzéssel: Napernyő alatt. Olaj, papír. Üvegezett fakeretben.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Vaszary-jelzessel-Napernyo-alatt-Olaj-papir-Uvegezett-fakeretben-40x30-cm~II2788438
2788438
10702
432
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Vaszary jelzéssel: Napernyő alatt. Olaj, papír. Üvegezett fakeretben. 40x30 cm
: tg