10682.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Székely jelzéssel: Csendélet homárral. Vegyes technika, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 12×16,5 cm