10707.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Papp Lajos jelzéssel: Kanyargós út. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 24×31 cm