10626.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent), XX. sz. eleje: Tavaszi virágzás. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 25,5x33 cm