10754.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Buda, 1470 (Hartmann Schedel: Buda város látképe után). Rézkarc, papír, papírra kasírozva. 7,5x17 cm