10598.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Op-art kompozíció, 1971. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Apró sérülésekkel. 41x27 cm