10784.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré, 1949. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 50x40 cm