10819.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben. 36x42,5 cm