10829.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Bálint Árpád, töredékes?): Juhász bárányaival. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 14x24 cm