10790.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: 3 db rézkarc II. János Pál pápa 1991-es látogatásának helyszíneit megörökítve. Rézkarc, papír, számozott (V/VII), kissé foltos, egyik sérült, 10x14 cm