Neogrády A jelzéssel: Udvar kúttal és kerámiákkal. Akvarell, karton. D... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Neogrady-A-jelzessel-Udvar-kuttal-es-keramiakkal-Akvarell-karton-Diszes-uvegezett-faker~II2784300
2784300
10716
432
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Neogrády A jelzéssel: Udvar kúttal és kerámiákkal. Akvarell, karton. Díszes, üvegezett fakeretben, 29×48 cm. Üvegezett fakeretben.