10712.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Kántor E. jelzéssel: Női akt. Olaj, falemez, kissé sérült, 43×53,5 cm