10718.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
K Kovács E jelzéssel: Élet a tanyán. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült keretben, 60×80 cm