10892.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Julius Schnorr von Carolsfeld festménye után, jelzés nélkül: Klara Bianka von Quandt portréja. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 28×21 cm